valixhe të mirë Portable turntables udhëzuesin 2017 --- blerësi

valixhe të mirë Portable turntables udhëzuesin 2017-blerësi

Valixhe Turntables Specifikimi Krahasimi

brand Name shpejtësia gramafon folës Input ndihmëse kufje Jack Buttons
Crosley CR8005A-DS Cruiser 3 Speed Dynamic gamë të plotë folësit Stereo Kontrollo Çmimi
Crosley CR8005D-TW Cruiser Deluxe 3 Speed Dynamic gamë të plotë folësit Stereo Kontrollo Çmimi
Electrohome Archer Vinyl Record Player Classic gramafon (EANOS300) 3 Speed Dynamic gamë të plotë folësit Stereo Kontrollo Çmimi
Crosley CR6019A-BR Executive gramafon 3 Speed Dynamic gamë të plotë folësit Stereo Kontrollo Çmimi
1byone Belt-Drive 3-Speed ​​Portable Stereo gramafon 3 Speed Dynamic gamë të plotë folësit Stereo Kontrollo Çmimi
Victrola Vintage 3-Speed ​​Bluetooth valixhe gramafon 3 Speed Dynamic gamë të plotë folësit Stereo Kontrollo Çmimi
Jensen Portable Stereo gramafon 3 Speed Dynamic gamë të plotë folësit Stereo Kontrollo Çmimi
ION Audio Vinyl Motion Deluxe | Portable 3-Speed ​​Belt-Drive valixhe gramafon 3 Speed Dynamic gamë të plotë folësit Stereo Kontrollo Çmimi
Musitrend Vinyl Record Player Classic valixhe Portable 3 Speed Dynamic gamë të plotë folësit Stereo Kontrollo Çmimi
Tyler Bluetooth Briefcase Vinyl Record Player Classic gramafon 3 Speed Dynamic gamë të plotë folësit Stereo Kontrollo Çmimi
Shiko te gjitha
 
 

 

Detail Product

Produkt Tags

Faqet Video

Reagim (2)


01 • Crosley CR8005A-DS Cruiser gramafon

SPECIFIKIMET:

Njësi (L x W x H) = 4.63 x 14 x 10.5
Njësia Pesha (lbs) = 5.5

Kompakt, i përshtatshëm dhe të lirë. Këto janë fjalët që përshkruan turntables prodhuar nga Crosley. Të gjitha mënyra nga SHBA, ata kanë ringjallur skenën gramafon me produkte të jashtëzakonshme që kanë kapur vëmendjen e shumë tifozëve gramafon.

Gjithmonë të kërkuar një gramafon që nuk është si çdo tjetër? Kjo gramafon Crosley Cruiser vjen me vepra arti të veçantë Disney dhe është në gjendje për të luajtur në tre shpejtësi të ndryshme që ju lejon të dëgjoni për të gjitha llojet e shënimeve. A nuk është kjo e madhe? Kjo gramafon vjen me një krik kufjeve për të dëgjuar private. Në fakt, një port ndihmesë është instaluar në gramafon, kjo e bën duke dëgjuar muzikë edhe më mirë si ju jeni në gjendje të përdorin telefonat tuaj për të zgjedhur këngë sipas preferencës tuaj.

Është projektuar për të jetë si portativ si të jetë e mundur. Me një zgjedhje shokuar të ngjyrave, ajo e veshur kuq në pjesën e jashtme dhe të verdhë në brendësi. Gjithashtu, gramafon vjen me dinamike të plotë me rreze stereo folësit të cilat janë në gjendje të robëroj mendjen tuaj dhe shpirtin. Kjo gramafon është me çmim prej $ 104,95.

Pros: Cons:

Duket e mahnitshme.

lojtar i madh për fillestar.

dhuratë e përkryer për miqtë apo familjen.

Prodhimi vëllimi është pak më i ulët.

 

02 • Crosley CR8005D-TW Cruiser Deluxe gramafon

Një tjetër model nga Crosley, kjo kompani audio ka provuar kohë dhe prapë kohë që ata janë të aftë për të bërë turntables shkëlqyer. Nëse jeni duke kërkuar për një gramafon që është më shumë drejt anën klasik, ky është modeli për ju. Të veshura në ngjyrë kafe, ky model është bërë për të dhënë off një vështrim të cilësisë së mirë.

Ky model i turntables Crosley vjen me një gjilpërë NP6. Gjykimi dhe testuar, kjo gjilpërë nuk është e keqe, nëse ju jeni në kërkim të një gramafon të nivelit të hyrjes. Me këtë gramafon ju jeni në gjendje për të lidhur telefonin tuaj me anë të Bluetooth. Kjo siguron që ju do të jetë në gjendje për të dëgjuar këngët tuaja të preferuara si i përshtatshëm të jetë e mundur. Gjithashtu gramafon vjen me një krik kufjeve që ju lejon të dëgjoni në të preferuarat meloditë tuaja private. Kjo gramafon ka aftësinë për të rregulluar RPM e çdo rekord dhe kjo vjen me folësit dinamike stereo që delievers performancën më të mirë audio për dëgjimin tuaj.

Megjithëse prodhimi vëllimi mund të jetë pak më e ulët, të gjitha të mirat për këtë produkt definitivisht bën për atë. Ajo duket e mahnitshme dhe pa dyshim një lojtar mahnitshme. Ky model është me çmim prej $ 74,48 dhe është padyshim një ujdi pabesueshme për shumën e karakteristika që ka.

Pros: Cons:

dhuratë e përkryer për miqtë apo familjen.

lojtar i madh për fillestar.

Duket e mahnitshme.

Prodhimi vëllimi mund të jetë pak e shumë të ulët.

 

03 • Electrohome ArcherVinyl Record Player Classic gramafon (EANOS300)

SPECIFIKIMET:

NJËSIA NGJYRA: E zezë
FINISH: Black Textured PVC
CONSTRUCTION Materiali: MDF Kabineti (fiberboard dendësi mesatare)
RECORD PLAYER: Po
Shpejtësi rekord: 33, 45, 78
Platter: Plastic
RECORD AUTO KTHIMI ARM RREGULLIMI: NA
45 përshtatës të përfshira: Po
AUTO RETURN: Po
RADIO - FM: Jo
RADIO - AM: Jo
CD: Jo
USB Luajtja: Po
USB tarifimit: Jo
USB REGJISTRIMI: Jo
SD slot: Jo
SD Playback: Jo
SD REGJISTRIMI: Jo
Kasetë: Jo
Jack kufjeve: Po
INPUT ndihmëse: Po
SPEAKER SIZE: 2 x 3 '5W 8Ohm
Barazues: Jo
EPS energjisë: External
POWER ADAPTER INPUT: 120V - 240V (50/60 Hz)
Konsumi i energjisë: 19 Watts
Frekuente (AM): NA
Frekuente (FM): NA
Përmasat: 18.5 "x13.38" x5.9 "
Pesha Njësia: 13.82 lbs
Certifikatat: akujve, FCC Certified, ETL / CETL
UPC: 871363022233
Çfarë është përfshirë: Archer valixhe gramafon , 45 Record përshtatës, AC përshtatës, udhëzim manual, 1 vit garanci, Mbështetje Lifetime Customer

Electrohome ka qenë prodhuesi kryesor i produkteve të konsumit elektronike për më shumë se 100 vjet. shërbimi ndaj klientit të tyre është i pakalueshëm si ata kanë mbështetjen e klientëve jetës. Kjo 3-in-1 valixhe gramafon ka një dizajn me stil të madh dhe gjithashtu ju jep një paqe të madhe e mendjes për shkak të se sa portativ është.

Kjo gramafon është frymëzuar nga 1960-së. Electrohome Archer Vinyl Record Player Classic gramafon është në gjendje për të luajtur të dhënat vinyl dhe shumë vetë muzikën tuaj nga shumë vetë pajisjen tuaj moblie. Nga ana tjetër, një jack kufjeve është dhënë për dëgjim privat. Kjo gramafon është vendosur me një kabinet të gjitha të drurit e cila lejon ndërtuar në folësit për të arritur potencialin e saj të plotë e dhënë performancën më të mirë audio për të prekur zemrën tuaj. Në fakt, ajo vjen me një safir informoi gjilpërë qeramike e cila i jep një vibe të ngrohtë dhe më e natyrshme.

Të veshura në të zeza, është e projektimit është elegant dhe ka që duken retro cilësisë së mirë. Është përfunduar në PVC të zezë dhe ka një pjatë plastike. Kjo gramafon është i detyruar të zgjasë për një kohë shumë të gjatë. Ashtu si shumica e turntables, shumica vinyls janë në gjendje për të luajtur pa probleme. Ky model është me çmim prej $ 49.91 dhe është vjedhur një e madhe.

Pros: Cons:

Kapaku i madh kështu që ajo mund të ngushtë duke luajtur.

Folësit në anët në vend të para. Duke i dhënë kështu zë më të mirë në multidirections.

Ka port të dhënave dhe butonat në pjesën e përparme.

Skips pak kur është fjala për vinyl ri.

 

04 • Crosley CR6019A-BR Executive gramafon

Një tjetër model i jashtëzakonshëm nga Crosley, kjo është një gramafon valixhe ndryshe nga ndonjë tjetër. Crosley CR6019A-BR Ekzekutiv është në gjendje të luajë në tre shpejtësi të ndryshme. Ajo përbëhet nga një kabllo ndihmëse që ju lejon të luajë këngët tuaja të preferuara edhe pse vetë pajisjen tuaj celular dhe një port USB për Windows ose Mac mbështetur kompjuterin.

Valixhja është e mbështjellë në bronz i praruar hardware. Të veshura në ngjyrë kafe, me të vërtetë i jep off një vibe të vërtetë cilësisë së mirë. Në fakt, ajo vjen me dinamike të plotë-varg folës stereo me cilësi të jashtëzakonshme. Toni Krahu që është instaluar në gramafon është të klikoni vetëquajtur edhe pse ajo është e kontrolluar me dorë, të dhënat do të ndalet automatikisht kur ajo ka përfunduar gjurmët e saj.

Me çmim prej vetëm 81,52 $, ky model është me vlerë çdo dollar shpenzohen. Kjo është dhuratë e përkryer për miqtë apo familjen tuaj. Përshtatshëm, lehtë për t'u përdorur dhe jashtëzakonisht miqësore, ky model është padyshim një nga zgjedhjet tona të lartë.

Pros: Cons:

Në gjendje për të regjistruar muzikë në MP3 file me anë të funksionit USB.

lojtar i madh për çdo fillestar.

dhuratë e përkryer për miqtë apo familjen.

Prodhimi vëllimi është pak shumë i ulët.

 

05 • 1byone Belt-Drive 3-Speed Portablegramafon Stereo

Not just having an amazing sleek design, this turntable has everything to cater to your needs if you’re looking for an entry level turntable. Looking for an affordable and portable turntable? You answer is the 1byone Belt-Drive 3-Speed Portable gramafon Stereo .

Ajo është në gjendje për të luajtur të dhënat në tre shpejtësi të ndryshme. Gjithashtu, ajo është projektuar si një çantë vetëquajtur gramafon mbështjellë me lëkurë PU me një kabinet prej druri. Elegante por rastësor, ky model është seriozisht ai që kap syri. andcompact të vogla, ju jeni në gjendje për të ruajtur këtë kudo dhe kurdo. Në përgjithësi, duke i dhënë asaj një dizajn të lëmuar ende mahnitshme për të kapur vëmendjen tuaj.

Ky gramafon përmban një krah dinamike balancuar ton me një mekanizëm të butë fikje. Kjo gramafon gjithashtu përbëhet nga altoparlantëve të përparmë përballet për një përmirësimin e cilësisë të shëndosha. Në fakt, ajo është e pajisur me një krik kufjeve që ju lejon të dëgjoni privatisht si. Althought ai skips pak kur është fjala për vinyls të reja, shuma e të mirat ky model ka bën për atë. Ky model është me çmim prej 59,99 $.

 

Pros: Cons:

Duket e mahnitshme dhe të lehtë të ngritur dhe luajti.

Të vogla dhe kompakte.

Skips pak kur është fjala për vinyls reja.

 

06 • Victrola Vintage 3-Speed Bluetooth valixhe gramafon

Bright, striking and eyecatching. The Victrola Vintage 3-Speed Bluetooth valixhe Turntable has a great variety of features when it comes to music. This turntable contains built in speakers that can be used either by vinyls, auxillary cables and through a bluetooth function.

Të gjitha të kujdesem për lehtësinë tuaj. Funksioni Bluetooth është i madh kur ju nuk keni Vinyls apo ndonjë kabllo ndihmëse të pranishëm. Si ju jeni në gjendje për të vetme handedly luajtur ndonjë muzikë që ju dëshironi nga ju pajisje. Ajo vjen me një krik kufjeve për të dëgjuar privat.

Modele nga Victrola janë të dizajnuara që të duken sa më retro të jetë e mundur. Është e hijshme, e mahnitshme dhe kjo i jep off vibe nostalgjik e një lokal të vogël amerikan. Duke marrë parasysh të gjitha karakteristikat dhe çmimi i këtij modeli, ai duhet një nga zgjedhjet tuaja të lartë, nëse ju jeni duke kërkuar për një gramafon. Ky model është me çmim prej $ 57,15.

Pros: Cons:

Perfect shok udhëtar që s'ka biletë dhe është shumë i lëvizshëm.

lojtar i madh rekord dhe folës për këtë çmim.

Speed ​​është në kundërshtim.

 

07 • Jensen Portable Stereo gramafon

Thjeshtësia të mirën e saj, i Jensen Portable Stereo gramafon është një rrip shtyrë gramafon që është në gjendje të luajë në tre shpejtësi të ndryshme që lejon shumicën vinyls që do të luhet pa probleme. Designed në të zezë, me të vërtetë ka atë të vjetër retro valixhe vibe dhe me të vërtetë është e hollë.

Çfarë e bën këtë model të qëndron jashtë është se ajo ka një mekanizëm që shkakton krahun ton të kthehet në pozicionin e ajo e origjinale pasi vinyl ka përfunduar duke luajtur gjurmët e saj. Amazing nuk është ajo? Përveç kësaj, ky gramafon vjen me një të gjitha të re Software Audacity për regjistrimin përshtatshëm dhe redaktimi audio tuaj. Kështu, ju nuk do të ketë nevojë për të blerë ndonjë softwares shtesë për të redaktuar audio tuaj.

Goditur dy zogj me një gur. Ajo gjithashtu vjen me një port ndihmëse që mund të jetë i lidhur me pajisjen tuaj celular dhe ajo ka një port RCA për folësit shtesë. Nuk është për t'u shqetësuar si një përshtatës 120V AC është përfshirë për perfomance optimale të shëndosha. Additionaly, kjo është kapak i madh mund të jetë e mbyllur duke luajtur për të parandaluar pluhurin nga vijnë. Dhe deri në pjesën më të mirë, çmimi i saj. Ky model është me çmim prej $ 94,95.

Pros:

Kapaku i madh kështu që ajo mund të ngushtë duke luajtur.

Folësit në anët për të dhënë më të mirë të shëndosha multi-drejtuar.

 

08 • ION Audio Vinyl Motion Deluxe | Portable 3-Speed ​​Belt-Drive valixhe gramafon

Megjithatë, një tjetër model nga Ion, ajo është e ndërtuar me klasën dhe cilësinë. Vinyl Motion Deluxe ION Audio është një portativ 3-Speed ​​Belt-Drive valixhe Gramafon që ka ndërtuar në folësit për cilësi më të mirë të shëndoshë. Kjo do të thotë që ju nuk keni nevojë për të marrë ndonjë folësit shtesë për të ngritur gramafon tuaj. A nuk është kjo fantastike?

Një nga pjesët më të mira të këtij gramafon është se bateria është Rechargable për të siguruar orë kënaqësi. Ajo ka edhe një port ndihmëse dhe një krik kufjeve për të luajtur muzikë nga shumë vetë pajisjen tuaj moblie dhe listeningrespectively private.

Kjo gramafon është një model i madh për këdo që është në kërkim për të marrë një lojtar të nivelit të hyrjes. Ai është jashtëzakonisht i përshtatshëm dhe mund të ruhen lehtë. Kjo është ajo që është më e rëndësishme për një lojtar portativ valixhe nuk është ajo? Ky model është me çmim prej $ 37,67 dhe ju duhet të marrë në duart tuaja në një sot.

Pros: Cons:

Great player bazë të nivelit të hyrjes.

Përshtatshëm dhe të mirë në numrin e madh të settings.

gramafon i vogël portativ me një ngarkues bateri të brendshme dhe të ndërtuar në folësit.

gramafon i vogël portativ me një ngarkues bateri të brendshme dhe të ndërtuar në folësit.

 

09 •Musitrend Vinyl Record Player Classic Portable Suitcase

Një nga pikat kryesore të valixhe Portable Musitrend Vinyl Record Player Classic është se ajo është e lehtë, peshon vetëm 5.8 £. Ajo është projektuar si një valixhe që vjen me një dorezë të lehtë për kryerjen përshtatshëm. Është e mahnitshme se Musitrend ishte në gjendje për ta bërë këtë model kaq e lehte.

Kjo gramafon është tepër i zhdërvjellët dhe kjo është përdorues miqësore, sepse ajo vjen me një port ndihmëse për pajisjet tuaj celular, një krik kufjeve për dëgjim privat, dhe një prodhim RCA për folësit shtesë. Gjitha karakteristikat që ju duhet të gjitha të paketuara në këtë model. Nëse ju jeni ende duke marrë parasysh, nuk duken më tej.

Cilësia audio është me të vërtetë e habitshme për shkak të faktit se ajo është e ndërtuar nga druri dhe është mbështjellë me lëkurë për një vështrim më elegante. Me një prekje të vogël të brendshme të kuqe, ajo me siguri duket e jashtëzakonshme. Të mos harrojmë se ajo është në gjendje për të luajtur në 3 shpejtësi të ndryshme për një shumëllojshmëri më të madhe të vinyls. Ky model është çmime të arsyeshme në $ 59,99.

Pros: Cons:

Lehtë për t'u përdorur.

Vjen me USB kështu që ju mund të krijoni fotografi MP3 në kompjuterin tuaj.

Speed ​​mund të ngadalësojë pas orëve të gjata të luajtur.

 

10 • Tyler Bluetooth Briefcase Vinyl Record Player Classic gramafon

Nëse doni një gramafon që duket e madhe dhe duket e madhe, ky është modeli për ju. Tyler Bluetooth Briefcase Vinyl Record Player Classic gramafon është në gjendje të luajnë të dhënat vinyl dhe pajisje të lëvizshme nëpërmjet një port USB instaluar. Në fakt ajo ka një kontribut ndihmëse që lejon një tjetër mundësi për të luajtur nga pajisjet tuaj celular.

Kjo gramafon gjithashtu përbëhet nga një krik kufjeve që lejon dëgjuarit privat. Ky funksion patjetër do të përfitojnë ata që preferojnë disa kohë të qetë vetëm dhe zonimi jashtë nga bota. Ai gjithashtu përmban një prodhim RCA për çdo folësit SHTESË keni dëshirë. Ai mund të luajë në tri shpejtësi të ndryshme, si dhe që lejon shumicën vinyls që do të luhet.

Designed në të zezë në pjesën e jashtme dhe të verdhë në brendësi, ajo ka dhënë off një vibe shumë elegante për të. Për më tepër, duket të bëjë çështje anyway. Ky model nuk ka vetëm të duket e mirë, por edhe tingëllon mirë. Edhe pse kjo mund të ketë wobbles pak në platformën, ajo është ndërtuar me të ndërtuar në folës dhe vendosur me një kabinet prej druri për perfomance optimale audio. Kështu, ky model është pothuajse i pakalueshëm. Ky model është me çmim prej $ 89,95.

Pros: Cons:

dhuratë e madhe për miqtë dhe familjen.

wobbles pak në platformë.
Related Products


WhatsApp Online Chat !